कार्य समिति, अन्य समिति तथा उप समितिहरु

कार्य समिति

सि.नं.     नाम                       पद
१           श्री रामबहादुर घिमिरे                   अध्यक्ष
२            श्री देवीमाया खनाल बास्तोला      का.मु. उपाध्यक्ष
३            श्री लिलाप्रसाद काफ्ले         सचिव
४            श्री अन्नपूर्ण पोखरेल     का.मु. कोषाध्यक्ष
५            श्री भोलानाथ घिमिरे                      सदस्य
६            श्री फुलथँुगा खतिवडा                   सदस्य
७            श्री दिपक प्रसाद घिमिरे                  सदस्य
८            श्री राजेन्द्र कुमार पोखरेल (राजन)      सदस्य

सल्लाहाकार समिति 

सि.नं.     नाम                           पद
१           श्री नगर प्रमुख                   सल्लाहाकार
२             श्री डिभिजन प्रमुख   सल्लाहाकार
३            श्री तोयानाथ घिमिरे                 पदेन सल्लाहाकार
४            श्री गोपाल बहादुर कटुवाल    सल्लाहाकार
५            श्री काजी बहादुर बस्नेत                  सल्लाहाकार
श्री किशोर भट्टराई                   सल्लाहाकार

 जल व्यवस्थापन समिति 

सि.नं.      नाम     पद
श्री  राम बहादुर घिमिरे अध्यक्ष      संयोजक
श्री  भिम प्रसाद रेग्मी             सदस्य
श्री  शत्रुघन चन्द्र पौडेल             सदस्य
श्री  भोजराज भट्टराई        सदस्य
 श्री  लालमणी भट्टराई                सदस्य

  खानेपानी सुरक्षा टोली 

सि.नं. नाम                          पद
  श्री  राम बहादुर घिमिरे– अध्यक्ष      संयोजक
श्री  मोहन कर्ण कार्की               सह–संयोजक
श्री  द्वारिका दाहाल                  सदस्य (फोकल पर्सन)
श्री  केदार रिजाल                  सदस्य (पत्रकार)
श्री  मेनुका खरेल घिमिरे             सदस्य (महिला)
श्री  शान्ता नेपाल                  सदस्य (महिला)
श्री  खडग नारायण चौधरी           सदस्य (ल्याव प्राविधिक)
श्री  शंकर घिमिरे                   सदस्य (स्वास्थ्यकर्मी)
श्री  टंक गुरागाँई                   सदस्य (उपभोक्ता)
१० श्री  रुद्र कार्की                     सदस्य (उपभोक्ता)
११ श्री  देवि प्रसाद काफ्ले               सदस्य (उपभोक्ता)

 संस्थागत कार्य सञ्चालन, व्यवस्थापन तथा समन्वय विशेष समिति

सि.नं.  नाम                                  पद

१ 

श्री राम बहादुर घिमिरे      संयोजक

 २ 

 श्री दिपक प्रसाद घिमिरे 

सह–संयोजक
३     श्री देवीमाया खनाल बास्तोला          सदस्य
४     श्री अन्नपूर्ण पोखरेल  सदस्य
५     श्री भोलानााथ घिमिरे सदस्य
६     श्री फुलथुङ्गा खतिवडा    सदस्य
७     श्री व्यवस्थापक                      सदस्य सचिव

निर्माण समिति 

सि.नं. नाम                                        पद
१  श्री भोलानााथ घिमिरे         संयोजक
श्री फुलथुङ्गा खतिवडा        सह संयोजक
श्री व्यवस्थापक     पदेन सदस्य

खरीद तथा मर्मत संभार उप–समिति 

सि.नं. नाम                                           पद
१      श्री राजेन्द्र कुमार पोखरेल (राजन)       संयोजक
२      श्री अन्नपूर्ण खरेल                  सदस्य
३      श्री फुलथुङ्गा खतिवडा             सदस्य
४      श्री भोलानााथ घिमिरे               सदस्य
५     श्री व्यवस्थापक                    पदेन सदस्य

संभाव्यता अध्यायन तथा समस्या समाधान सिफारिस समिति 

सि.नं.  नाम                                           पद
१   श्री देवीमाया खनाल बास्तोला          संयोजक
२      श्री भोलानााथ घिमिरे                 सदस्य
३      श्री दिपक प्रसाद घिमिरे               सदस्य
४      श्री व्यवस्थापक                      पदेन सदस्य

निर्माण, मर्मत तथा खरीद व्यवस्थापन विशेष समिति  

सि.नं. नाम                                           पद
१      श्री दिपक प्रसाद घिमिरे               संयोजक
२      श्री अन्नपूर्ण पोखरेल                  सह–संयोजक
३      श्री देवीमाया खनाल बास्तोला          सदस्य
४      श्री फुलथुङ्गा खतिवडा                सदस्य
५      श्री राजेन्द्र कुमार पोखरेल (राजन)       सदस्य
६      श्री व्यवस्थापक                      सदस्य सचिव

क्षेत्रगत निर्माण उप–समिति 

 क) क्षेत्र नं.१

सि.नं. नाम                                           पद
१      श्री भोलानााथ घिमिरे                 संयोजक
२      श्री देवीमाया खनाल बास्तोला          सह–संयोजक
३      श्री उमा थापा                      सदस्य
४      श्री चुडाराज अधिकारी               सदस्य
५      श्री कुल प्रसाद बास्तोला              सदस्य

 ख) क्षेत्र नं.२

सि.नं.  नाम                                           पद
१      श्री दिपक प्रसाद घिमिरे               संयोजक
२      श्री फुलथुङ्गा खतिवडा                सह–संयोजक
३      श्री कृष्णा भटराई                    सदस्य
४      श्री टेक बहादुर निरौला               सदस्य
५      श्री राम प्रसाद दाहाल